33Lt už 99Lt vertės liemens apimties mažinimo ir pilvo stangrinimo procedūrų kompleksą Kaune!

Negalima
33 Lt
Vertė Nuolaida Sutaupote
99 Lt 67% 66 Lt

Liko laiko

4 nupirkta

Pasiūlymas baigėsi

Įsigaliojo 12:29:36 nupirkus 1
  • Pasiūlyk draugams:

  • Email

33Lt už 99Lt vertės liemens apimties mažinimo ir pilvo stangrinimo procedūrų kompleksą!

Nepraleiskite puikios progos suteikti liemeniui grakštumo ir džiaugtis dailiu pilvuku be didelių pastangų! Šiandien Jums siūlome išbandyti itin veiksmingą liemens apimties mažinimo ir pilvo stangrinimo GALVANIC BODY SPA aparatu procedūrų kompleksą grožio namuose Kaune.

Plokščias ir dailus pilvukas – visų merginų ir moterų džiaugsmas! Tačiau toli gražu ne kiekviena gali tuo didžiuotis, tad šiandien Jums pristatome visame pasaulyje plačiai taikomą procedūrą, kuri ne tik labai efektyvi, bet ir ypač maloni. Tad jei niekaip nepavyksta sumažinti pilvo apimties, išbandykite pilvo stangrinimo ir apimties mažinimo procedūrų kompleksą, kuris sustangrins bei atjaunins Jūsų odą bei patobulins pilvuko formą.

Mielosios, nepraleiskite puikios progos pasilepinti ir pasigražinti! Pasinaudojus šios dienos pasiūlymu, Jums priklausys itin veiksmingas liemens apimties mažinimo ir pilvo stangrinimo GALVANIC BODY SPA aparatu procedūrų kompleksas. Šis kompleksas ypač tinka visiems, norintiems sulieknėti, sustangrinti odą, naikinti celiulitą, dirbantiems sėdimą darbą, jaučiantiems energijos trūkumą ar jaučiantiems nuovargį.

Šiandien siūlomas ypatingas procedūrų „Galvanic Body Spa“ aparatu kompleksas susideda iš šių etapų:

  • Pilvo, nugaros ir šonų švelnus šveitimas, kurio metu oda yra paruošiama procedūrai (10 min.). Švelniai masažuojant natūraliu kūno šveitikliu su smulkiai sumaltais graikinių riešutų kevalais, pašalinamos negyvosios odos ląstelės, nupoliruojami odos šiurkštumai. Pagerėja odos būklė: atgaivinama, suminkštinama, tonizuojama oda tampa skaisti, glotni, žymiai geriau pasisavina naudingas medžiagas.
  • Pilvo, nugaros ir šonų masažas su naujos kartos „Galvanic Body Spa“ aparatu (20 min). Šis masažas ne tik išjudina nusistovėjusią limfą, atkuria mikrocirkuliaciją, suminkština audinius, bet ir aktyvina kraujotaką, gerina limfos nutekėjimą, taip pat vyksta kur kas gilesni procesai intraląsteliniame lygyje. Pilvo stangrinimo masažas gerina raumenų tonusą, suardo sąaugas tarp riebalinių ląstelių, mažina strijų požymius po dietų ar gimdymų, aktyvina elastino ir kolageno sintezę ir stangrina odą. Specialiai sukurtos priemonės, kurios įvedamos į odą aparatu, aprūpina odą senėjimą stabdančiais ingredientais, skaido riebalus, lygina celiulitą išvalo ir atgaivina odą.

Procedūros „Galvanic Body Spa“ aparatu – tai naujas požiūris į kūno puoselėjimą.Aparatas teikia visapusišką naudą – aparato skleidžiama pulsuojanti galvaninė srovė suaktyvina limfą, stimuliuoja odą ir sustiprina ląstelių tarpusavio komunikaciją, tai palengvina odos problemų tvarkymą. Maža to, šios srovės pagalba, specialūs veiklieji produktai yra giliai įstumiami odon iki reikiamų sluoksnių. Taip veikliosios medžiagos tikslingai veikia ir sprendžia tokias kūno odos problemas, kaip riebalų sankaupos, celiulitas, gerina odos tonusą.

Sąlygos

  • Būtina išankstinė registracija telefonu 8 612 57655, kontaktinis asmuo Agnė;
  • Kuponas galioja skelbime nurodytoms procedūroms;

Pardavėjas

Agnė Bartkutė

Telefonas: 8 612 57655

Savanorių pr. 168
Kaunas
Lietuva
Savanorių pr. 168
Kaunas
Lietuva
Rodyti žemėlapį